22.09.2016. 21:49
Kaspara Daugaviņa rezultatīvā piespēle palīdzēja "Torpedo" KHL mačā ar 1:0 pieveikt Maskavas "Dynamo" ar Mārtiņu Karsumu ierindā, kurš 55. minūtē bija tuvu tam, lai panāktu izlīdzinājumu.

Maskavas „Dynamo” un Ņižņinovgorodas „Torpedo” mačā abu komandu pirmajās maiņās bija pa latviešu uzbrucējam. „Dynamo” pirmajā maiņā bija Mārtiņš Karsums, kamēr Pētera Skudras un Ģirta Ankipāna trenētajā „Torpedo” pirmajā virknējumā spēlēja Kaspars Daugaviņš.

Rezultāts tika atklāts 18. minūtē, kad Dmitrijs Sjomins trāpīja no tuvas distances „Dynamo” vārtos. Maskavieši neveiksmīgi bija centušies iziet no savas zonas, un Daugaviņš ripu pārtvēra, bet viņa partneris to uzreiz nogādāja Sjominam. Daugaviņš par šo epizodi tika atalgots ar rezultatīvu piespēli.

Taču spēles turpinājumā ar rezultativitāti neizcēlās vairs neviens. Otrajā periodā vairāk uzbruka „Torpedo”, kamēr „Dynamo” tika fiksēti tikai četri metieni pa vārtiem. Savukārt trešajā periodā lieliska iespēja bija Karsumam 55. minūtē panākt neizšķirtu, taču „Torpedo” vārtsargs Proskurjakovs to izjauca. Beigās „Torpedo” netrāpīja arī pretinieku tukšajos vārtos, un spēle tā arī noslēdzās ar 1:0.

Daugaviņš šodien guva savu septīto punktu sezonā (desmit spēlē 4+3) un laukumā pavadīja 18:10 minūtes. Viņam arī viens metiens pa pretinieku vārtiem un uzvaras četros iemetienos no desmit. Savukārt Karsums 15:08 minūtēs statistikā fiksētu metienu neizdarīja, bet pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Rietumu konferences kopvērtējumā „Torpedo” saglabā trešo vietu ar 25 punktiem 12 spēlēs. Otrajā vietā esošajai SKA ir 24 punkti, taču tā ir savas divīzijas līdere. Savukārt „Dynamo” pamatlaikā nav uzvarējusi jau trīs spēlēs pēc kārtas un ar 21 punktu 12 spēlēs ir sestajā vietā konferencē.