09.03.2012. 09:01
Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien Latvijas uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas “Senators” komanda savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) uzvarēja Ņujorkas “Rangers” vienību.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja astoņas minūtes un 57 sekundes, no kurām divas minūtes un 26 sekundes spēlēja mazākumā. Viņš ar metieniem uz vārtiem, vai ar soda minūtēm neizcēlās, bet maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu +1.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās, Zaks Smits, Niks Foliņo, Kails Turiss un Džeisons Speca , kamēr “Rangers” komandā vienīgos vārtus guva Raiens Kalahens.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā “Senators” komanda ar 80 punktiem 69 spēlēs joprojām ieņem septīto vietu.