15.01.2017. 16:53

Ņižņijnovgorodas "Torpedo" rezultātu atklāja ceturtajā minūtē, kad latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš uzbrukuma zonā piespēlēja Bobijam Batleram, kurš tālāk aizlslidoja aiz vārtiem un uz zilo līniju piespēlēja Grigorijam Želdakovam, kurš ar spēcīgu metienu pārspēja Iļju Samsonovu (1:0). Jau pēc četrām minūtēm Tommi Santala realizēja vairākumu (1:1), 39. minūtē Daniss Zaripovs vēlreiz atjaunoja neizšķirtu (2:2), bet uzvaras vārtus 63. minūtē guva Kriss Lī (3:2).

Kaspars Daugaviņš kopā ar Batleru un Dmitriju Sjominu spēlēja otrajā uzbrucēju virknējumā un uz ledus pavadīja 15 minūtes un vienu sekundi. Daugaviņa rēķinā rezultatīva piespēle, divi metieni pa vārtiem, divas soda minūtes un uzvarēti divi no pieciem iemetieniem (40,0%). Šosezon Daugaviņš 40 spēlēs sakrājis 26 (7+19) punktus, iepriekšējo punktu nopelnot 6. decembrī pret Ņižņekamskas "Neftekhimik" (4:2).

Ņižņijnovgorodas "Torpedo" ar 95 punktiem 50 spēlēs Rietumu konferencē ieņem trešo vietu, atpaliekot tikai no grandiem Sanktpēterburgas SKA (125) un Maskavas CSKA (124) un par četriem punktiem apsteidzot Jaroslavļas "Lokomotiv". Magņitogorskas "Metallurg" ar 107 punktiem 50 spēlēs ir Austrumu konferences līdere un par 11 punktiem apsteidz savu nākamo pretinieci Omskas "Avangard".

Izmantotie resursi:Хоккей. КХЛ. Регулярный чемпионат. Игра номер...