18.11.2017. 18:41

„Torpedo” hokejisti jau pašā mača sākumā nokļuvuši skaitliskajā mazākumā, taču to izturēja, uzreiz pēc tam gūstot vārtus. Pēc partneru (arī Daugaviņš) izspēlētās kombinācijas vienatnē pret „Lada” vārtsargu Antonu Krasotkinu aizskrēja Jegors Dugins, aukstasinīgi atklājot rezultātu (1:0). Daugaviņš šajā epizodē izdarīja rezultatīvu piespēli. Kopumā pirmā trešdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, turklāt līdz pirmajam pārtraukumam Pētera Skudras trenētie „Torpedo” hokejisti vēl divas reizes cīnījās skaitliskajā mazākumā, kas ļāva Arta Ābola vadītajai Toljati komandai brīžiem uzspiest savu spēli, bet pirmajā trešdaļā vārti vairs netika gūti.

Spēles otrās trešdaļas sākumā skaitlisko pārsvaru jau saņēma laukuma saimnieki, bet, neizmantojot to, zaudēja vārtus, perioda piektajā minūtē precīzi metot Semjonam Valujskim (1:1). Tomēr četras minūtes vēlāk „Torpedo” vairākumu realizēja Sergejs Kosticins, pēc labi izspēlētās kombinācijas izcili precīzi metot vārtu stūrī, panākot 2:1. Trešdaļas otrā daļa Ņižņijnovgorodas klubam bija sarežģīta, jo vispirms uz 2+10 minūtēm tika noraidīts Jans Muršaks, bet trešdaļas pēdējā minūtē „Torpedo” atkal palika četratā pēc Jevgeņija Mozera noraidījuma.Trešās trešdaļas piektajā minūtē Ņižņijnovgorodas klubs dubultoja savu pārsvaru, izgājienu pret vārtiem vārtu guvumā pārvēršot Denisam Paršinam (3:1). Atlikušajās laikā, abām komandām spēlējot aktīvu hokeju, rezultāts vairs nemainījās un „Torpedo” uzvarēja ar 3:1.

Kaspars Daugaviņš spēlēja „Torpedo” pirmajā maiņā, laukumā pavadīja 20 minūtes un 19 sekundes, kas ir otrais ilgākais laiks komandā, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī uzvarēja četros no desmit iemetieniem.

Pēdējā laikā ļoti veiksmīgi spēlējošais Maskavas „Spartak” tika pie kārtējā panākuma, savā laukumā ar 2:0 pieveicot Čeļabinskas „Traktor”, vārtus gūstot Benam Maksvelam un Lukašam Radilam. Savukārt Magņitogorskas „Metallurg”, pateicoties Andreja Čibisova metienam piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, viesos ar 1:0 pārspēja Čerepovecas „Severstal”.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...