23.09.2014. 19:11
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa un cita uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas Dinamo komanda, kuru vada Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, ar 4:2 (0:2, 3:2, 1:0) izbraukumā pārspēja aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas Salavat Julajev vienību.

Pirmajā trešdaļā Salavat Julajev komanda ieguva divu vārtu pārsvaru, tomēr otrās trešdaļas gaitā viesi ne tikai panāca neizšķirtu, bet arī pārņēma vadību. Trešajos gūtajos vārtos, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie, piedalījās arī Daugaviņš, kura piespēli precīzā metienā pārvērta Konstantīns Gorovikovs.

Pirmos divus vārtus Dinamo komandas labā guva Aleksejs Tereščenko.

Daugaviņš spēli uzsāka viesu vienības pirmajā maiņā, uz ledus pavadot 13 minūtes un piecas sekundes. Viņa kontā viens metiens pa vārtiem un divi spēka paņēmieni.

Astoņās šīs sezonas spēlēs latvietis guvis četrus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles. Viņš ar rezultativitāti izcēlies jau trīs spēlēs pēc kārtas.

Tikmēr Maskavas kluba otrās maiņas uzbrucējs Karsums uz ledus pavadīja 18 minūtes un 51 sekundi, veicot trīs metienus pa vārtiem, uzvarot trijos no pieciem iemetieniem un izpildot vienu spēka paņēmienu.

Tikmēr Kulda savainojuma dēļ izlaida piekto savas komandas spēli pēc kārtas.

Dinamo komandai šī bija trešā uzvara pēc kārtas, bet Ufas klubam - trešais zaudējums pēc kārtas.

Rietumu konferences kopvērtējumā Dinamo ar 16 punktiem astoņās spēlēs ieņem ceturto vietu, bet Austrumu konferencē Salavat Julajev ar 12 punktiem deviņos mačos atrodas sestajā pozīcijā.