25.09.2016. 20:58
Kontinentālajā hokeja līgā pie astotā (4+4) punkta 11 spēlēs tika Kaspars Daugaviņš, kurš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" pārspēt Hantimansijskas "Yugra" (3:1).

Helsinku "Jokerit" izdevās spēles izskaņā atspēlēt divu vārtu deficītu un izglābt punktu pret Ņižņekamskas "Neftekhimik" (2:3, bullīšos). Pirmos vārtus somi atspēlēja piecas minūtes un 14 sekundes līdz pamatlaika beigām, bet izlīdzinājumu "Jokerit" panāca vien 11 sekundes līdz beigām. Artūrs Kulda uz ledus pavadīja 19 minūtes un 27 sekundes, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja piecus metienus un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs izcīnīja Ņižņijnovgorodas "Torpedo", kas savā laukumā pārspēja Hantimansijskas "Yugra" (3:1) un sagādāja pretiniekiem ceturto zaudējumu pēc kārtas. Trīs no četriem vārtiem šajā spēlē tika gūti vairākumā, un tieši vairākumā Kaspars Daugaviņš tika pie rezultativitātes punkta, palīdzot sestajā minūtē no vārtu priekšas atklāt rezultātu (1:0). Daugaviņš spēlēja 17 minūtes un 15 sekundes, uzvarēja 15 no 23 iemetieniem (65,2%) un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt trešo neveiksmi pēdējās četrās spēlēs piedzīvoja Vladivostokas "Admiral", kas izbraukumā ar 0:3 piekāpās līgas līderei Maskavas CSKA. Oskars Bārtulis