27.03.2012. 07:20
Latviešu hokejists Kaspars Daugaviņš guvis savus piektos vārtus Nacionālās Hokeja līgas (NHL) sezonā, sekmējot Otavas Senators uzvaru spēlē pret Vinipegas Jets - 6:4.

Daugaviņš ar precīzu metienu izcēlās otrā perioda otrajā minūtē, panākot 2:0 otaviešu labā. Kopumā Daugaviņš laukumā pabija vairāk nekā 11 minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja lietderības koeficientu +1.

Divus vārtus Senators labā guva Daniels Alfredsons, bet pa trim rezultatīvām piespēlēm izdarīja Ēriks Karlsons un Džeisons Speca.

Daugaviņš šosezon piedalījies 61 spēlē, guvis piecus vārtus, izdarījis sešas rezultatīvas piespēles, izdarījis 73 metienus pa vārtiem un nopelnījis lietderības koeficientu -3.

Austrumu konferences kopvērtējumā Senators ar 88 punktiem ieņem septīto pozīciju.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA