17.10.2016. 20:54

27. augustā Ņižņijnovgorodā ''Torpedo'' aizvadīja labu spēli un uzvarēja ar 3:1. Toreiz Kaspars Daugaviņš bija tas, kurš atklāja spēles rezultātu. Helsinkos skats šovakar jau bija pavisam citādāks, un ''Jokerit'' soma Sakari Salminena personā pirmos vārtus guva jau spēles 38. sekundē. Perioda vidū viesi izlīdzināja rezultātu, un pēc 20 minūtēm rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 1:1.

Līdzīgi kā pirmajā periodā arī turpinājumā ''Jokerit'' piederēja pārsvars, Helsinku komanda vairāk uzbruka, bet otrajās 20 minūtēs tas bija redzams arī uz tablo - divi bezatbildes vārti un pirms izšķirošā perioda visai komfortabls 3:1 pārsvars. Trešajā trešdaļā ''Jokerit'' iemeta vēl vienus vārtus un visā spēlē svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:1.

Uzvarētāju sastāvā aizsargs Artūrs Kulda spēlēja pirmajā maiņā un uz ledus pavadīja 16:24 minūtes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem un izdarīja četrus spēka paņēmienus. Kaspars Daugaviņš šoreiz nospēlēja tikai 10:05 minūtes, jo otrā perioda beigās saņēma 5+20 minūšu sodu par uzbrukumu galvas un kakla rajonā. Līdz tam Kasparam viens metiens pa vārtiem un divi no trim uzvarētiem iemetieniem.

Rietumu konferences turnīra tabulā ''Jokerit'' gan joprojām ir ārpus izslēgšanas spēļu zonas - somu komanda atrodas devītajā vietā ar 21 spēlēs izcīnītiem 30 punktiem. ''Torpedo'' līdz šim 22 spēlēs sakrājusi 45 punktus un atrodas trešajā vietā, atpaliekot tikai no Maskavas CSKA un Sanktpēterburgas SKA.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana