26.02.2012. 10:17
Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sestdien zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Otavas Senators vienība, savā laukumā ar 3:5 atzīstot pašreizējo Stenlija kausa čempionu Bostonas Bruins pārākumu. Kasparam šoreiz tikt pie rezultivitātes punktiem neizdevās.

Līgas rezultatīvākais aizsargs (14+49) Eriks Karlsons jau spēles 2.minūtē izvirzīja vadība Otavu, tomēr Bruins līdz trešdaļas beigām jau vadībā ar 2:1. Trešā perioda vidū jau 4:1 čempionu labā – tad pamodās Senators uzbrukums un kapteinis Daniels Alfredsons pusotras minūtes laikā guva divus vārtus, panākot 3:4. Diemžēl laika bija palicis pārāk maz – noņēmuši vārtsargu, otavieši saņēma piekto ripu savos vārtos. Bostona abu klubu duelī uzvarēja ceturto reizi šajā sezonā, bet pēdējās divās sezonās uzvarējuši visās astoņās savstarpējās spēlēs ar Daugaviņa klubu.

Kaspars uz ledus pavadīja 9:17 minūtes, izpelnoties negatīvu -2 lietderības rādītāju. Senators labā pa trim punktiem Džeisonam Specam (0+3) un jau minētajam Karlsonam (1+2), kurš pēdējos trīs mačos ticis pie 10 punktiem. Bostonai divi vārti un piespēle Patrisa Beržerona kontā. Senators ar 72 punktiem 63 spēlēs ieņem 7.vietu Austrumos, Bostonai 77 un 2.pozīcija.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009