02.03.2016. 20:30
Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš trešdien veica rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas sestajā spēlē, palīdzot viņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komandai, kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) pārspēt Somijas klubu Helsinku «Jokerit», kurā spēlē Latvijas aizsargs Artūrs Kulda.

• Kulda palīdz «Jokerit» pagarināt sēriju pret Daugaviņa «Torpedo» 2016. g. 29. februāris
  • Daugaviņam uzvaras vārti pagarinājumā sērijā ar «Jokerit» 2016. g. 27. februāris

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām «Torpedo» izcīnīja panākumu ar 4-2. Tāpat tas nozīmē, ka Kuldam šī sezona ir noslēgusies.

Šīs spēles rezultāts tika atklāts 33.minūtē, kad «Jokerit» vārtus iekaroja Maksims Osipovs, bet 51.minūtē Aleksandrs Frolovs panāca 2:0. Otro vārtu guvumā rezultatīvi piespēlēja arī Daugaviņš.

Tiesa, «Jokerit» komanda nepadevās un nepilnu minūti vēlāk samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, vārtus gūstot Jesperam Jensenam, turklāt nedaudz vēlāk neizšķirtu panāca Brendons Kozuns.

Savukārt 56.minūtē «Torpedo» atguva vadību, kad vārtus iemeta Vjačeslavs Kuļomins.

Daugaviņš šajā spēlē nospēlēja 21 minūti un 32 sekundes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā. Latvietis veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja divos no trim iemetieniem, vienreiz bloķēja sāncenšu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu.

Daugaviņš šīs sērijas sešās spēlēs guva divus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Kulda trešdien nospēlēja tieši 23 minūtes, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā. Aizsargs metienus pa vārtiem neizpildīja, bet bloķēja vienu sāncenšu raidījumu un pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Līdz ar to «Torpedo» hokejisti sasnieguši Rietumu konferences pusfinālu, kurā tiksies ar regulārā čempionāta uzvarētāju Maskavas CSKA. Tikmēr otrā šīs konferences pārī pašreizējā Gagarina kausa glabātāja Sanktpēterburgas SKA spēkosies ar Maskavas «Dinamo».

Tikmēr Austrumu konferencē pirmo kārtu pārvarēt izdevies Omskas «Avangard» un Novosibirskas «Sibirj».

Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» Gagarina kausam nespēja kvalificēties otro gadu pēc kārtas. Tāpat vienība izslēgšanas spēlēs nav iekļuvusi jau trešo reizi pēdējo četru gadu laikā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]