20.01.2015. 21:20
Maskavas Dinamo latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otrdien guva savus 18.vārtus sezonā, tomēr viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā komanda, kuru vada Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās piekāpās Toljati Lada.

Daugaviņš izcēlās vairākumā spēles 57.minūtē, kad rezultāts jau bija kļuvis 0:2. Atlikušajā laikā maskavieši spēli glābt vairs nespēja. Daugaviņam nepilnās 14 minūtēs uz ledus pieci metieni un divi uzvarēti iemetieni no četriem. Tikmēr Karsums (14:15 minūtes uz ledus) metienus neizpildīja, iekrāja trīs spēka paņēmienus un zaudēja visos četros iemetienos.

Sezonas 44 spēlēs Daugaviņš ticis pie 33 (18+15) rezultativitātes punktiem, esot Dinamo labākais punktu krājējs. Karsums ar tikpat spēlēs iekrātu 21 (8+13) ir ceturtais rezultatīvākais komandā.

Citā spēlē Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Ņižņekamskas Ņeftehimik komanda viesos ar 3:2 pēcspēles metienos apspēlēja Sočus. Ņeftehimik tā bija ceturtā uzvara pēc kārtas un septītā deviņos mačos, komandai turpinot izmisīgu cīņu par play-off ceļazīmi Austrumu konferencē.

Pujacs otrajā aizsargu pārī uz ledus aizvadīja 21 minūti, izpildot vienu metienu pa vārtiem un atzīmējoties ar trim spēka paņēmieniem. Deviņās komandā aizvadītajās spēlēs viņš izcēlies ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem. Sezonas pirmo pusi 33 gadus vecais Pujacs aizvadīja Rīgā, būdams pat Dinamo kapteinis, tomēr vēlāk vietu sastāvā zaudēja un tika atbrīvots. 32 spēlēs Dinamo komandā aizsargam 1+1 un lietderības rādītājs -15.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Maskavas Dinamo saglabā ļoti stabilu 4.vietu ar 94 punktiem 47 mačos. Tikmēr Austrumos Ņeftehimik ar 53 punktiem 48 cīņās ir 12.vietā.

Jau vēstīts, ka Rīgas Dinamo otrdien Maskavā ar 0:3 piekāpās līgas līderiem CSKA.