08.01.2017. 21:42
Pēc vairāku maču izlaišanas laukumā atgriezies latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo» komanda, ko vada Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar 3:1 (1:0, 0:0, 2:1) pieveica Kazahstānas klubu Astanas «Baris».

«Torpedo» vienībai šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Daugaviņš laukumā traumas dēļ nebija devies kopš 10.decembra, izlaižot piecus «Torpedo» mačus pēc kārtas. Svētdien viņš beidzot atgriezās laukumā, bet nospēlētajās 17 minūtēs un 28 sekundēs latvietis ar rezultativitāti neizcēlās, turklāt neveica nevienu metienu pa vārtiem, bet uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem.

Šī mača rezultātu sestajā minūtē atklāja «Torpedo» hokejists Maksims Osipovs, bet 41.minūtē 2:0 panāca Kārters Eštons. Lai gan neilgu brīdi pēc tam Dastins Boids samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, Ņižņijnovgorodas komanda uzvaru nosargāja, turklāt 21 sekundi līdz pamatlaika beigām Eštons raidīja ripu tukšos mājinieku vārtos.

Daugaviņš šosezon 37 spēlēs izcēlies ar septiņiem vārtiem un 18 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr citā mačā zaudējumu piedzīvojusi latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Vladivostokas «Admiral» komanda, kas izbraukumā ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:1) piekāpās Slovākijas klubam Bratislavas «Slovan».

Pirms cīņas beigām šķita, ka šis duelis tiks turpināts pagarinājumā, taču 38 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaru «Slovan» vienībai nodrošināja Džefs Tafē.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 24 minūtes un 21 sekundi, kas bija otrais ilgākais spēles laiks komandā. Latvietis šajā duelī veica trīs metienus pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un bloķēja divus pretinieku raidījumus.

Visas līgas un Rietumu konferences vadībā ar 107 punktiem 47 cīņās ir Maskavas CSKA. Tikpat punktu ir arī maču mazāk aizvadījušajai Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA, taču tai ir mazāk uzvaru pamatlaikā.

«Torpedo» ar 89 punktiem ir trešā, kamēr Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo» ar 80 punktiem ir piektajā pozīcijā. Septīto vietu ar 73 punktiem ieņem Artūrs Kulda un Helsinku «Jokerit».

Savukārt Rīgas «Dinamo» ar 42 punktiem 46 cīņās ir pēdējā starp 14 konferences komandām, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par 27 punktiem.

Tikmēr Austrumu konferencē vadībā ar 102 punktiem 47 mačos atrodas pašreizējā Gagarina kausa glabātāja Magņitogorskas «Metallurg». Savukārt septītā ar 67 punktiem ir «Admiral», bet Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati «Lada», ko vada Artis Ābols, ar 55 punktiem 48 mačos ir šīs konferences 13.vietā, no izslēgšanas turnīra zonas atpaliekot par 11 punktiem.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
    Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa