15.06.2014. 18:48
SMSdredit.lv Virslīgas 15. spēļu kārtas pēdējā mačā šodien Rīgas „Daugava” savā laukumā ar 4:0 pārspēja FK „Liepāja” komandu, kurai tas bija pirmais zaudējums pēdējās septiņās spēlēs.

Pēdējo zaudējumu liepājnieki bija piedzīvojuši 30. aprīlī, kad ar 3:5 piekāpās Daugavpils "Daugavai". Tikmēr Rīgas „Daugavas” futbolisti, kuri sezonu iesāka neveiksmīgi, tagad ir uz viļņa, jo pēdējās septiņās spēlēs viņu kontā ir 15 punkti.

Jau mača 2. minūtē laukuma saimniekiem izdevās atklāt spēles rezultātu, kad izcēlās lietuviešu pussargs Ģiedrs Tomkevičs. Pirmā puslaika 33. minūtē pēc liepājnieku kļūdas pie sava soda laukuma teicama iespēja gūt vārtus bija mājinieku kapteinim Mantam Savenam, taču viesus glāba vārtsargs Toms Vīksna. Bet pēc trim minūtēm neglāba arī Vīksma, kad cits lietuvietis Aurims Kučis ar lielisku tālsitienu dubultoja „Daugavas” pārsvaru.

Lai gan otro puslaiku aktīvāk iesāka liepājnieki, spēles 65. minūtē neveiksmīgi nospēlēja viesu aizsargi un vārtsargs, kuram Raivis Vītolnieks ar galvu pārmeta bumbu pāri, panākot jau 3:0. Atlikušajā laikā laba iespēja gūt vārtus bija Kučim, pēc kura sitiena ar galvu 81. minūtē bumba tikai nedaudz lidoja garām vārtu stabam, bet punktu mačam jau spēles kompensācijas laikā pielika Vitālijs Ziļs.

Abas komandas šosezon reizi jau bija tikušās, kad "Liepāja" savā laukumā izcīnīja smagu uzvaru ar 1:0.

Rīgas "Daugava" – FK „Liepāja” 4:0 (2:0)Vārti: Tomkevičs 2’, Kučis 36’, Vītolnieks 65’, Ziļs 90+3'.Brīdinājumi: Kučis 24’, Savens 43’, Šlampe 52’, Šadčins 86'."Daugava": Krūmiņš, Kačanovs, Solovičs, Borovskis, Tomkevičs (Šatskihs, 89), Kučis, Savens, Joksts, Vītolnieks, Blanks (E. Kārkliņš 77'), Ziļs."Liepāja": Vīksna, Mežs, J. Ikaunieks, D. Ikaunieks (Knapšis 60’), Šlampe, Gucs (Toress 46’), K. Kārkliņš, Afanasjevs, Šadčins, Grebis (Zuntners 72'), Peha.Galvenais tiesnesis: Mareks Ķere.