21.09.2013. 14:00
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) piektdienas mačā Čeļabinskas "Traktor" latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš realizēja trīs no trim pēcspēles metieniem, kas deva komandai uzvaru pret Habarovskas "Amur" (2:1). Intervijā vietējam reportierim mača galvenais varonis atzīst, ka pēc pirmā panākuma viņš ieguva pārliecību, kas palīdzēja nākamajos divos piegājienos.

Kā jums izdevās iemest visus trīs pēcspēles metienus?- Paldies trenerim par uzticēšanos. Pirmo iemetu un ieguvu pārliecību, pēc tam jau bija vieglāk. Patīkami, ka uzticēja. Patīkami, ka iemetu. Labi divi punkti komandai.

Jums patīk spēlēt nesan izveidotajā leģionāru trijniekā "Kosticins-Kontiola-Dārziņš"?- Jā, lieliski partneri. Mūsu komandā, domāju, nevar būt sliktu partneru. Meistarības līmenis visiem ir augsts. Mums ar katru spēli iet arvien labāk un labāk. Partneri man ir lieliski.

Kāpēc "Traktor" tik smagi aizvadīja pirmo periodu?- Pirmo? [Smagi nopūšas.] "Amur" nav pārāk daudz punktu. Viņi pievērš lielu uzmanību aizsardzībai. Tāpēc nebija tik viegli spēlēt. Neiemetām pirmajā periodā un pazaudējām pārliecību. Viņu vārtsargs tika uz viļņa. Smagi bija. Trešajā periodā iemetām ar gaļu. Labi, kā tā izdevās.

Saspringta spēle bija?- Jā, jā, jā. "Amur" labi spēlēja aizsardzībā - mums bija grūti tikt līdz viņu vārtiem. Protams, smaga spēle.

-

Čeļabinskas "Traktor" vārtsarga Maikla Gārneta komentārs: "Redzams, ka Dārziņam ir tehniskas rokas un bagāts metienu izpildīšanas arsenāls. Viņš ir malacis. Atnesa mums otro mājas uzvaru pēc kārtas, kas palielina mūsu pārliecību nākamajiem mačiem."