18.09.2014. 16:51
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» uzbrucējs Lauris Dārziņš pēc zaudējuma 1:2 pēcspēles metienos izbraukumā Čeļabinskas «Traktor» hokejistiem atklāja, ka šosezon ar «bullīšu» realizāciju neveicas visai komandai.

  • «Dinamo» «bullīšos» piekāpjas «Traktor» komandai vakar
  • Ābols: «Bullīšos» pretiniekiem bija vairāk meistarības vakar

«Vārtsargs vienkārši nospēlēja labāk un meistarīgāk par mani. Apsveicu «Traktor» vārtsargu ar šo uzvaru. Ja treneris uzticas, es cenšos realizēt savus pēcspēles metienus. Protams, ne vienmēr gūstu vārtus, bet domāju, ka esmu tuvu 50 procentiem,» portālā «sportbox.ru» citēts Dārziņš.

Rīgas «Dinamo» uzbrucējs nerealizēja nevienu no trim izpildītajiem «bullīšiem».

«Šosezon mums visai komandai ne īpaši veicas ar «bullīšiem». Droši vien nepieciešams to trenēt, bet varbūt, ka nevajag. Katrā gadījumā kaut kas ir jāmaina,» sacīja Dārziņš.

Lauris Dārziņš šajā sezonā sešās spēlēs guvis vienus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles. Pirms atgriešanās «Dinamo» vienībā Dārziņš pārstāvēja tieši «Traktor» komandu, aizvadot 19 mačus.

«Čeļabinskā nospēlēju tikai trīs mēnešus. Atmiņas palikušas tikai labākās un pozitīvākās. Man šeit viss ļoti patika. Komandā bija lieliski puiši un arī personāls. Arī līdzjutēji ir lieliski. Bija redzams, ka pilsētā mīl hokeju. Trīs mēneši, kurus es šeit pavadīju, bija vieni no labākajiem manā karjerā. Žēl, ka mana spēlēšana «Traktor» noslēdzās ar savainojumu,» atceras Dārziņš.

19 spēlēs «Traktor» vienībā Dārziņš guva trīs vārtus, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības koeficients bija -4.Tenisa klubs Spars, SIA "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties