05.12.2012. 19:39

Šovakar Kontinentālajā hokeja līgā spēles aizvadījuši vairāki Latvijas hokejisti. Laura Dārziņa pārstāvētais "Ak Bars" savā laukumā uzņēma Artūru Kuldu un "Sibir". Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu 4:4, bet bullīšos pārāki bija mājinieki. Kulda atzīmējās ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Dārziņam piespēle un realizēts viens no diviem pēcspēles metieniem.

"Ak Bars" un "Sibir" pirmās trešdaļas vidū apmainījās precīziem metieniem, bet trešdaļas izskaņu labāk aizvadīja viesi. Pusotru minūti pirms trešdaļas beigām "Ak Bars" palika trijatā, un Aleksandrs Kutuzovs jau pēc 28 sekundēm atjaunoja komandai vadību. Četras sekundes pirms trešdaļas beigām Viktors Drugovs ar teicamu metienu tālajā vārtu devītniekā panāca jau 3:1. Šajos vārtos rezultatīva piespēle arī Kuldam.

Otrajā trešdaļā Konstantīns Baruļins "Ak Bars" vārtos nomainīja Emilu Garipovu. Spēles 33.minūtē mājiniekiem izdevās samazināt rezultāta starpību - Aleksejs Tereščenko meta pa vārtiem no asa leņķa, un ripa ar rikošeta palīdzību atrada ceļu līdz mērķim (2:3). Šajos vārtos piespēle arī Dārziņam. Trešās trešdaļas sākumā "Ak Bars" jau panāca izlīdzinājumu, tomēr jau pēc 78 sekundēm "Sibir" atguva vadību (4:3). Piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām Daniss Zaripovs meta zem vārtu pārliktņa, un uzvarētājs vēlāk tika noteikts pēcspēles metienu sērijā.

Jūnass Enlands bullīšos atklāja rezultātu, bet nākamie četri mēģinājumi bija neprecīzi. Izšķirošo trešo sēriju noslēdza Dārziņš, kurš trāpīja zem pārliktņa un ļāva turpināt spēli. Nākamie četri mēģinājumi atkal bija nesekmīgi, tad precīzs bija Jarko Immonens, savukārt Jori Lehtere nespēja trāpīt starp Baruļina kājsargiem. Lauris Dārziņš uz ledus pavadīja 11 minūtes un sešas sekundes (gandrīz pusi - pirmajā trešdaļā), izdarīja vienu metienu pa vārtiem, atzīmējās ar rezultatīvu piespēli un realizēja vienu no diviem pēcspēles metieniem. Dārziņam šosezon ir četri punkti (1+3).

Artūrs Kulda laukumā bija 22 minūtes un 37 sekundes, kas bija otrs lielākais laiks komandā, nopelnīja divas soda minūtes, izdarīja divus metienus un tika pie rezultatīvas piespēles. Kuldam tas bija 12.punkts sezonā - septiņi vārti un piecas piespēles.