26.09.2013. 18:06
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Laura Dārziņa pārstāvētais Čeļabinskas "Traktor" savā laukumā pamatīgi zaudēja Magņitogorskas "Metallurg" vienībai (0:5), bet mūsu uzbrucējs guva traumu.

Jau mača trešajā minūtē viesi no Magņitogorskas guva vārtus. Pirmā perioda turpinājumā nedaudz aktīvāki bija mājinieki, tomēr oponenti guva vēl vienu panākumu (0:2).

Otrās trešdaļas sākumā magņitogorskieši iemeta vēl vienu ripu. Kādā no epizodēm Dārziņš devās uz vārtiem un cieta sadursmē ar pretinieku spēlētāju, atsitās pret vārtu pamatni, ietriecās bortā un saķēra kāju. Latvietis pameta laukumu ar komandas biedru palīdzību un mačā vairs neatgriezās. Pēc tam trešdaļas vidū čeļabinskieši ielaida ceturtos vārtus. Pirms pēdējā cēliena tablo rādīja mājiniekiem ļoti nepatīkamu rezultātu (0:4).

Trešajā periodā vairāk uzbruka mājinieki, tomēr nepilnas septiņas minūtes pirms Urālu derbija beigām viesi varēja priecāties vēlreiz (0:5).

Šajā mačā Lauris Dārziņš laukumā bija 7:04 minūtes un izpildīja vienu metienu pa vārtiem. "Traktor" ar deviņās spēlēs izcīnītiem 15 punktiem atrodas piektajā vietā Austrumu konferencē. Dārziņš ar 5 (3+2) punktiem ir komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs.

Izmantotie resursi:khl.ru