20.12.2012. 19:46

Šodien Kontinentālās hokeja līgas spēlē Maskavā tikās Jāņa Sprukta pārstāvētais CSKA un Laura Dārziņa Kazaņas "Ak Bars". Dārziņam nopelnot vienu rezultativitātes punktu par piespēli, Kazaņas klubs svinēja uzvaru ar 2:1.

Spēli abas komandas iesāka aktīvi, bez noraidījumiem. Nedaudz mērķtiecīgāki uzbrukumā bija Kazaņas hokejisti, tostarp Lauris Dārziņš, kurš nerealizēja lielisku iespēja 8.minūtē, kad saņēma piespēli Rastislava Staņas vārtu priekšā.

Pirmie vārti mačā tika gūti otrā perioda 6.minūtē, kad ar izcili precīzu metienu vārtu augšējā stūrī Baruļinu pārspēja CSKA uzbrucējs Patriks Deiviss. Viesi tomēr nenolaida rokas un jau pēc dažām minūtēm rezultātu izlīdzināja – pēc Staņas kļūdas vārtus guva Kirils Petrovs. Spēles 35.minūtē pēc rupjas Nikuļina kļūdas aizsardzībā iespēju izpildīt soda metienu ieguva Igors Grigorenko, tomēr Baruļins nospēlēja veiksmīgi. Kopumā gan aktīvāki bija viesi, un tieši pēc Laura Dārziņa aktivitātes pretinieku laukuma pusē Kirils Petrovs guva savus otros vārtus spēlē.

Trešo periodu aktīvāk iesāka mājinieki, tomēr arī Kazaņa spēja sagādāt raizes CSKA aizsardzībai. Spēlē kopumā bija ātrāka un asāka, arī mača tiesneši Eduards Odiņš un Viktors Gašilovs noraidīja spēlētājus vairāk, tomēr spēles rezultāts nemainījās – "Ak Bars" svinēja uzvaru ar 2:1. Uzvarētājiem Kirils Petrovs guva abus vārtus, bet Lauris Dārziņš nospēlēja 10 minūtes un 43 sekundes, atdeva vienu rezultatīvu piespēli un izdarīja divus metienus pa vārtiem. Jānis Sprukts armijnieku rindās spēlēja 9 minūtes un 27 sekundes un uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem.

Kazaņas komanda līdz ar šo uzvaru punktu ziņā ir panākusi Austrumu konferences līderi Omskas "Avangard" – abiem klubiem ir pa 71 punktam 35 spēlēs. CSKA tikmēr saglabā ceturto vietu Rietumu konferencē ar 62 punktiem.

CSKA – "Ak Bars" 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Vārti: 25:19 Deiviss (Buravčikovs) 1:0, 29:22 Petrovs (Terešenko) 1:1, 37:19 Petrovs (Terešenko, Dārziņš) 2:1.

Soda minūtes: 4:8

Vārtsargi: Staņa (58:50 – tukši vārti) - Baruļins

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]