26.11.2017. 16:23

Rīgas "Dinamo" jau 28. sekundē nonāca iedzinējos. Laukuma saimnieki devās uz priekšu, ripa atlēca pie Ņikitas Sirotkina, kurš, daudz nedomājot, meta no distances un perfekti trāpīja tālajā devītniekā, panākdams 1:0. Piektajā minūtē Magņitogorskas "Metallurg" dubultoja pārsvaru, izmantojot vairākumu. Jans Kovāržs nogādāja ripu līdz vārtu priekšai, un Jevgeņijs Timkins vispirms trāpīja pa pārliktni, tad savāca atlēkušo ripu un meta tukšos vārtos – 2:0.

Lietuviešu vārtsargs Mants Armalis, kurš sāka trešo maču pēc kārtas, tika nomainīts, viņa vietu ieņemot Jānim Kalniņam. Manevrs sapurināja komandu, un Rīgas "Dinamo" demonstrēja pārliecinošāku hokeju, kas deva arī taustāmu labumu. Saņēmis ripu pirms sarkanās līnijas, Miks Indrašis sasniedza pretinieku zonu, izdarīja metienu aizsarga aizsegā un trāpīja augšējā stūrī – 1:2. Komandas kapteinim un rezultatīvākajam spēlētājam tas bija 13. vārtu guvums sezonā.

Tomēr pārtraukumā ar labāku noskaņojumu devās Magņitogorskas "Metallurg" hokejisti, kuriem 20 sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām izdevās atjaunot divu vārtu pārsvaru. Andrejs Čibisovs neitrālajā zonā cīņā par ripu apsteidza Kristapu Zīli un izgājienu pret Kalniņu realizēja ar metienu starp kājsargiem, panākot 3:1 laukuma saimnieku labā. Taču rīdziniekiem atkal izdevās samazināt deficītu – vairākuma realizēšanai bija nepieciešamas 20 sekundes.

Ieslidojis zonā, Indrašis izdarīja diagonālu piespēli. Aiz pretinieku mugurām aizlavījās Lauris Dārziņš, kurš paguva pie tālā stabiņa un ar vienu pieskārienu raidīja ripu vārtos, izceļoties otro reizi pēc atgriešanās Rīgas "Dinamo" rindās – 2:3.

Tieši ar šādu rezultātu komandas sagaidīja noslēdzošo trešdaļu, lai gan Magņitogorskas "Metallurg" vēlreiz izdevās dabūt ripu vārtos, metienu no zilās līnijas pielabojot Krisam Lī. Taču galvenais treneris Ģirts Ankipāns tiesnešiem lika vērtēt, vai situācijā nebija aizmugures, un atkārtojumā rīdzinieku šaubas tika apliecinātas. Tādējādi gūtie vārti netika ieskaitīti.

Neskatoties uz labvēlīgo tiesnešu lēmumu neieskaitīt Magņitogorskas "Metallurg" ceturtos vārtus, rīdziniekiem izglābties neizdevās. Pēc Zīles metiena pie atlēkušās ripas tukša stūra priekšā tika Indrašis, bet izdarīt metienu viņam izmisīgā kritienā neļāva pretinieks. Divas ar pusi minūtes līdz beigām Kalniņš tika nomainīts pret sesto spēlētāju, bet Rīgas "Dinamo" izglābšanās mēģinājumi nebija sekmīgi.

Mants Armalis (Jānis Kalniņš); Aleksandrs Jerofejevs – Karls Stolerijs, Georgijs Pujacs – Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Zīle – Nerijus Ališausks, Pauls Svars; Lauris Dārziņš – Māris Bičevskis – Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs – Ņikita Jevpalovs – Rihards Bukarts, Emīls Ģēģeris – Brendons Makmilans – Roberts Lipsbergs, Frenks Razgals – Oskars Batņa – Gunārs Skvorcovs, Edgars Kulda

Vārti: 0:28 Sirotkins 1:0, 4:58 Timkins (Elisons, Kovāržs, vair.) 2:0, 13:29 Indrašis (K. Rēdlihs) 2:1, 19:40 Čibisovs (Šenfelds) 3:1, 26:26 Dārziņš (K. Rēdlihs, Indrašis, vair.) 3:2Soda minūtes: 6:8Metieni: 27:30Metieni: Vasīlijs Košečkins – Mants Armalis (no 4:58 Jānis Kalniņš)

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana