24.11.2013. 16:17
Ar spāņu pilota Danija Sordo uzvaru šodien noslēdzās ikgadējais Moncas rallijs. Pagājušā gada uzvarētājs Valentino Rosi šajā reizē bija spiests samierināties ar otro vietu.

Sordo, kurš šajās sacensībās startēja ar "Citroen DS3 WRC" automobili, uzvarēja četros no deviņiem ātrumposmiem. Tāpat četros ātrumposmos ātrākais bija MotoGP zvaigzne Rosi, kurš savukārt startēja ar "Ford Fiesta RS WRC" mašīnu.

Pēc piektā ātrumposma Rosi atradās tikai 2,3 sekundes aiz Sordo, tomēr turpinājumā nedaudz atpalika un galu galā finišēja 10,6 sekundes aiz pazīstamā WRC pilota. Trešo vietu izcīnīja bijušais Lemānas un DTM pilots Rinaldo Kapello, kura rīcībā uz šo sacīksti bija "Citroen DS3 WRC". Viņš uzvarēja vienā no ātrumposmiem.

Lai gan šis rallijs, kurš norisinās leģendārās Moncas sacīkšu trases teritorijā, drīzāk ir šovs, uz starta tajā izgāja 23 WRC klases mašīnas, kas ir krietni vairāk kā pasaules rallija čempionāta posmos.

Dalībnieku vidū bija ne viens vien interesants personāžs, piemēram motokrosa zvaigzne Antonio Kairoli, kurš šajā rallijā izcīnīja astoto vietu.