13.05.2013. 19:38
Pasaules čempionāta 11. spēļu dienas mačā pie uzvaras Stokholmas apakšgrupas mačā tika Dānijas hokejisti.

Stokholmas apakšgrupas mačā Dānijas izlase ar 3:2 uzvarēja Baltkrievijas valstsvienību.

Pirmajā trešdaļā Filips Larsens skaitliskajā vairākumā un Niklass Jensens vienādos sastāvos panāca 2:0 Dānijas izlases labā, turklāt otrā perioda 8. minūtē Mortēns Grēns, komandai spēlējot mazākumā, guva trešos vārtus. Vēl līdz trešdaļas beigām Konstantīns Koļcovs un Romāns Graborenko samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr pēdējās 20 minūtēs dāņi uzvaru nosargāja.

Šovakar tiks aizvadītas vēl divas spēles, kurās Krievija mērosies spēkiem ar Austriju, bet Kanāda cīnīsies ar Slovēniju.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161