09.06.2015. 10:16
Ja pie pokera galda spēlētājs paziņo, ka viņam nepatīk "viņa" kārtis, tas var izskatīties ka viņam neveicas un viņš par to vienkārši sūdzas. Savukārt, kad to dara kāds no pokera spēles elites spēlētājiem, tad tā jau ir pavisam "cita" lieta.

Par šī gada WSOP 2015 turnīra sērijas kāršu nodrošinātāju ir izvēlēta jauna kompānija - Modiano, kura ražo 100% plastikāta kārtis, kurām izmantots savs plastikāta sakausējums. Kā apgalvo pats uzņēmums, tad viņu ražotā produkcija ir labāka kā konkurentiem, piemēram, Copaq un Kem. Tomēr acīmredzot ne viss ir tik labi kā varētu šķist no pirmā acu uzmetiena, jo pēc aizvadītajām pirmajām divām WSOP turnīra nedēļām daudzi spēlētāji, tai skaitā arī 6 WSOP aproču īpašnieks Daniels Negreanu, ir izrādījuši savu neapmierinātību ar jaunajām spēļu kārtīm.

"Šīm kārtīm ir vairākas problēmas," Daniels stāsta žurnālistiem. " "Tās ir pārāk plānas un tās var viegli iezīmēt. Ik pēc katrām trīs vai četrām izspēlēm var redzēt iezīmētās kārtis un par tām ziņo daudzi spēlētāji, taču acīmredzot nekas nemainīsies, tāpēc esam samierinājušies un turpināsim spēlēt ar iezīmētām kārtīm." Tomēr tā izrādās nebūt nav pati būtiskākā problēma, kas neapmierina spēlētājus. Daudzi spēlētāji jau paspējuši izteikt savu neapmierinātību ar kāršu attēlu kvalitāti. Kāršu veida sadalījumā kreiči un pīķi ir izveidoti tā, ka daudziem spēlētājie ir problēmas ar to atšķiršanu. Parasti pīķa simbolu veido ar asākām un izteiktām līnijām, tomēr Modiano to ir uzzīmējis apaļīgā formā, kas spēlētājiem, atrodoties pie spēles galdu tālākajām malām, rada problēmas ar to identificēšanu. Tāpat vairāki spēlētāji jau paspējuši izteikt sūdzības, ka esot bijušas problēmas atpazīt kārtis ar karaļa, dāmas un kalpa attēliem.

Savu neapmierinātību Daniels Negreanu izrādīja arī caur sociāliem tīkliem, publicējot tvītu savā Twitter kontā, kam uzreiz pievienojās arī citi spēlētāji.

"Es biju nedaudz pārsteigts, kad pie turnīru galdiem neredzēju Bicycle kārtis." stāsta Daniels. "Es saprotu ka pokers ir bizness un ka WSOP organizatoriem ir tiesības izvēlēties ar ko sadarboties, tai skaitā izvēlēties arī jaunu kāršu ražotāju. Tomēr es vēlētos, lai kāršu attēlu un materiāla kvalitāte būtu augstākā līmenī."

Daniels tāpat min, ka vismaz pagaidām nav novērojis, ka kāds spēlētājs būtu cietis no kāršu kvalitātes, kā tas notika 2007. gada WSOP turnīrā, kad vairāki spēlētāji izstājās no turnīra, zaudējot izspēles, jo nespēja pareizi saskatīt kārtis.

Pēc tam, kad Daniels izrādīja savu neapmierinātību ar viņu sazinājās kompānijas Modiano pārstāvis, lai pārrunātu radušos situāciju.

"Kad biju publicējis tvītu ar mani sazinājās kompānijas pārstāvis, kas vēlējās uzzināt kas konkrēti mani neapmierina un kādi uzlabojumi būtu nepieciešami." stāsta Daniels. "Tāpēc es uzsāku diskusiju savā Twitter kontā un daudzi spēlētāji sāka izteikt savu viedokli par kārtīm, ko iespējams nebūtu darījuši, ja nebūtu viņiem to lūdzis darīt."

"Es ceru, ka nākotnē viņi spēs uzlabot kāršu kvalitāti." noslēgumā paziņo Daniels Negreanu. "Ar kārtīm var spēlēt, taču to kvalitāte ir stipri zemāka salīdzinot ar citām zīmolu kārtīm ."

Savu viedokli izteica arī WSOP direktors Tajs Stujarts: "Mēs esam gandarīti par sadarbības uzsākšanu ar Modiano uzņēmumu, kas spēj mums piegādāt desmitiem tūkstošus spēļu kāršu komplektus. Līdz šim šīs kārtīs esam jau izmantojuši WSOP Eiropas turnīros un neesam saņēmuši nevienu sliktu atsauksmi. Modiano ir uzņēmums ar labu reputāciju un mēs esam apmierināti ar saņemto spēļu kāršu kvalitāti. Tomēr arī mums ir svarīgs spēlētāju viedoklis un mēs noteikti izvērtēsim iespēju mainīt kāršu attēlu dizainu, kā arī meklēsim veidus kā uzlabot kāršu materiālu kvalitāti. Mums ar Modiano ir noslēgta sadarbība un mēs to neplānojam pārtraukt."

Vēlies spēlēt pokeru? Latvijā vienīgā licencētā pokera istaba - Olybet! Reģistrējies un sāc spēlēt jau šodien!

Redaktora piezīme: Vai zināji, ka spēlējot pokeru jūnijā Olybet pokera istabā tu vari saņemt 30% atmaksu no sava rakeback? Vairāk par šo piedāvājumu, lasi šeit!2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties