05.08.2015. 09:34
Pagājušajā nedēļā Daniels "w00ki3z" Keits paziņoja, ka ir vienojies ar Tomu Dvānu, ka tuvāko 9 mēnešu laikā pabeigs savu pirms pieciem gadiem iesākto izaicinājumu.

Izaicinājums starp šiem abiem augsto likmju pokera profesionāliem sākās 2010. gadā, kad Dvāns izaicināja ikvienu uz divcīņu, kurā tiktu izspēlētas 50'000 izspēles. Toms Dvāns par sevi bija tik pārliecināts, ka piedāvāja likmes ar koeficientu 1 pret 3, un minimālo likmi $500'000 apmērā.

Daniels Keits pieņēma šo izaicinājumu un līdz pat 2011. gadam viņš jau bija ieguvis vērā ņemamu pārsvaru, kad pēc Melnās piektdienas šis izaicinājums tika apturēts un līdz pat šm brīdim tā arī nav īsti varējis noslēgties.

Tomēr, kā vēsta Daniels ieraksts pokera forumā "2+2" tad viņš nav gatavs atmest roku šim izaicinājumu un paziņo, ka ir vienojies ar Tomu Dvānu pabeigt šo izaicinājumu nākamo 9 mēnešu laikā.

"Uz doto brīdi mēs esam izspēlejuši aptuveni 25 tūkstošus izspēlu. Man ar Tomu bija bija jāvienojas par vairākiem jautājumiem, bet es ceru, ka mums tas ir izdevies. Izaicinājums tiks pabeigts nākamo 9 mēnešu laikā. Līdz šim apkārtējie apstākļi, tai skaitā arī Melnā piektdiena, neļāva mums to izdarīt." raksta Keits.

Īsti gan nav skaidrības, kurā online pokera istabā abi spēlētāji plāno izspēlēt atlikušās 25 tūkstoš izspēles, ja ņem vērā faktu, ka Full Tilt pokera istaba ir slēgusi savus augsto likmju galdus, tomēr kā viena no opcijām tiek minēta PokerStars istaba.

2013. gadā Daniels Keits nāca klajā ar līdzīgu paziņojumu par izaicinājuma atsākšanu, vai šoreiz būs savādāk, mēs nezinām, tomēr atliek cerēt, ka viss kārtībā un mēs varēsim uzzināt izaicinājuma rezultātus.

Redaktora piezīme: Vai esi gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers!Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties