09.06.2015. 17:00
Brazīlijas futbola aizsargs Dani Alvešs pagarinājis līgumu ar Spānijas superklubu «Barcelona», vēsta vienības mājas lapa.

Jaunā vienošanās ar 32 gadus veco futbolistu ir spēkā līdz 2017. gada 30. jūnijam ar iespēju līgumsaistības pagarināt uz vēl  vienu sezonu. 

Pārrunas par kontrakta turpināšanu neesot bijušas vieglas. Turklāt klīda runas, ka Alvešs savu karjeru varētu turpināt tādos klubos kā Parīzes «Saint-Germain», Mančestras «United» un «AC Milan». 

Alvešs «Barcelona» sastāvā nokļuva 2008. gadā, pārnākot no «Sevilla». Katalonijas komandas rindās viņš piedalījies 343 mačos, kas ir visvairāk no viesspēlētājiem. Kopā ar «Barcelona» viņš piecreiz kļuvis par Spānijas čempionu, izcīnījis trīs Čempionu līgas titulus, 3 Spānijas karaļa kausus un ieguvis citas trofejas. 

Pagājušās nedēļas nogalē Alvešs palīdzēja «Barcelona» Čempionu līgas finālā 3:1 uzvarēt Turīnas «Juventus» no Itālijas. LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties