09.06.2015. 14:35
Spānijas kluba FC "Barcelona" brazīliešu aizsargs Dani Alvešs pēc mēnešiem ilgām spekulācijām tomēr pagarinājis līgumu uz divām sezonām ar iespēju to pagarināt vēl uz gadu.

"Klubs paziņo, ka Dani Alvešs ir pieņēmis kluba piedāvājumu par līguma pagarināšanu," teikts "Barcelona" izplatītajā paziņojumā. "Pēc jaunā līguma nosacījumiem futbolists paliks "Barcelona" sastāvā vismaz līdz 2017. gada 30. jūnijam."

Iepriekš Gan FC "Barcelona" prezidents Hoseps Marija Bartomeu, gan viceprezidents Hordi Mestre bija norādījuši, ka brazīliešu aizsargam Dani Alvešam tuvojas pēdējais laiks lēmuma pieņemšanai par līguma pagarināšanu.

32 gadus vecais futbolists, svinot "Barcelona" trīs trofeju - Spānijas La Liga, Karaļa kausa un UEFA Čempionu līgas - iegūšanu, atzina, ka pēc nespējas vienoties par jaunā līguma nosacījumiem varētu pamest komandu. Tomēr, tuvojoties kluba prezidenta vēlēšanām, pašreizējie "Barcelona" vadītāji likuši skaidri saprast, ka negrasās izteikt citus līguma piedāvājumus, un mudinājuši Dani Alvešu pārdomāt.

"Alvešam līguma piedāvājums uz galda ir jau vairākas nedēļas. Viņam tiek piedāvāts līgums uz 2+1 gadu un viņam ir jāizlemj, ko viņš darīs. No mums nekas daudz vairs nav atkarīgs," kluba prezidents Bartomeu norādījis TV3.

Tikmēr kluba viceprezidents Mestre pirmdien pēc oficiālās līguma parakstīšanas ar pussargu/aizsargu Aleišu Vidalu piebildis: "Mēs esam izteikuši piedāvājumu un domāji, ka tas ir labs. Bumba ir viņa pusē. Tas ir viņa lēmums un viņam tas jāpieņem ātri. Ja viņš negribētu šeit palikt, mēs nebūtu izteikuši nekādu piedāvājumu."

Pēdējo nedēļu laikā Dani Alveša vārds tika locīts saistībā ar pievienošanos AC "Milan", "Manchester United" un "Paris Saint-Germain".

Izmantotie resursi:goal.comMihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties