04.03.2014. 07:19

, LSM.LV - Sports

Girgensons spēlēja 14 ar pusi minūtes (14:29), divreiz meta pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un nopelnīja divas soda minūtes, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Pēc olimpiskās pauzes "Sabres" hokejisti uzvarēja visās trijās iepriekš aizvadītajās spēlēs, un komanda Dalasā arī izvirzījās vadībā pēc Tailera Enisa metiena. "Stars" pārņemt vadību otrajā trešdaļā ļāva Džordija Benna un Aleksa Goligoski iemestie vārti. Eniss pēdējā trešdaļā vēl panāca neizšķirtu, taču perioda vidū Alekss Šiasons vairākumā iemeta uzvaras vārtus.

NHL debijas sezonā Girgensons 60 spēlēs ir guvis sešus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles. "Sabres" ar 61 spēlē gūtiem 44 punktiem un 18 uzvarām arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā. Izbraukuma turpinājumā Bufalo klubs ceturtdien spēlēs Tampā, bet piektdien - Floridā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga