1.līga: Raitis Liepa (BK Jūrmala) – 37

2.līga, +35: Pēteris Putniņš (RXG/Ķekava) – 31

Prognožu spēle:  N.Krūgaļaužs, N.Melderis, E.Lukša, A.Smirnovs – 6

1.līga

Rezultatīvi. 1.apļa pēdējā spēlē Jūrmala savā laukumā atzina Rīgas Brīvostas pārvaldes pārākumu. Pirmo reizi šosezon līgā komandas kopā pārsniedza 200 punktu robežu. RBP arī  atkārtoja šī gada DAL punktu gūšanas rekordu – 109. Jūrmalas komandai pieder divi 1.līgas antirekordi ielaisto punktu skaitu viņā vienā spēlē – 108 un 109.

2.līga, +35

Sagrauj pastarīti. Jugla/b.a.L.L. komanda savā laukumā pārliecinoši, uzvarot visas ceturtdaļas, pieveica pēdējā vietā esošo SK Babīte/Čiekurs. 2.līgas kopvērtējumā Jugla atpaliek vienas uzvaras attālumā no play-off zonas.

Pārākums. Spēlē starp Kursas un 20.gadsimta komandām rezultāta pārsvars krietni par labu nosliecās mārupiešiem. Viņu pārākumu arī pierāda lielāks realizēto 3 punktu metienu un izmesto soda metienu skaits.

3 punktu guvēji. Stopiņi savā laukumā cieta bezierunu sakāvi pret RXG/Ķekava (54:98).  Stopiņu komandai šosezon ir diezgan ierasts zaudētajās spēlēs nedaudz pārkāpt 50 gūto punktu slieksnim, bet šinī spēlē uzmanību jāpievērš citam rādītājam, jo tikai 3 Stopiņu komandas spēlētāji atzīmējās ar punktu guvumu.

Pārtrumpo. 2.līgas līderu C4 un LVM +35  pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, bet 2. spēles daļā pieredzējušie viesi guva par 21 punktu vairāk, galaiznākumā izcīnot pārliecinošu panākumu.

Turpina graut. +35 pārliecinošie līderi Krown turpina iet pēc uzvaru grafika, sasniedzot jau 11. pēc kārtas izcīnīto uzvaru atzīmi. Savā laukumā pretinieki Ultra īsti nebija vienas svara kategorijas, par ko liecina lielais pārsvars – 90:46. Krown šosezon vidēji savus pretiniekus uzvar ar 29 punktu pārsvaru.