20.02.2015. 08:30
Dairis Bertāns ar 17 punktiem bija viens no diviem rezultatīvākajiem spēlētājiem «Bilbao Basket» komandā, taču ceturtdien tā ar 78:86 piedzīvoja zaudējumu pret Malagas «Unicaja» Spānijas Karaļa kausa ceturtdaļfinālā.

Bertāns spēlēja 28 minūtes un 21 sekundi izdarot arī trīs rezultatīvas piespēles. 17 punktus Bilbao komandā guva arī Kvino Kolomo, bet uzvarētājiem ar 18 punktiem izcēlās Džeisons Grendžers.

Pusfinālā «Unicaja» tiksies ar «Barcelona». Pārējie divi ceturtdaļfināli risināsies piektdien, pusfināli sestdien, bet fināls svētdien. Visas spēles notiek Laspalmasā. Spānijas kausā startēja astoņas pirmās komandas pēc valsts čempionāta pirmā apļa.

Jāņa Strēlnieka pārstāvētā «Brose Baskets» iekļuva Vācijas kausa Četru finālā pēc uzvaras ceturtdaļfinālā ar 76:61 pār Ulmas «Ratiopharm».

Strēlnieks 30 minūtēs un 19 sekundēs realizēja četrus no sešiem trīspunktu metieniem, savāca 12 punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]