07.07.2015. 07:27

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Bertāns laukumā devās pamatsastāvā, spēlēja 25 ar pusi minūtes, kurās izpildīja arī trīs rezultatīvas piespēles un izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Bertāns trāpīja piecus no astoņiem trīspunktu metieniem, divus no trim soda metieniem un vienu no diviem divpunktu metieniem.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Džalils Okafors, kuru jūnijā NBA draftā izvēlējās ar trešo numuru. Statistikā NBA mājaslapā Okaforam gan ieskaitīti 18 punkti.

Pēc spēles Bertāns žurnālistiem pastāstīja, ka jūtas par sevi pārliecināts, jo treneri viņam uzticas un tādēļ laukumā metis brīvi bez spiediena sajūtas. Basketbolistiem atgādināts, ka viņiem jāspēlē komandas spēle, un Bertāns ir pārliecināts, ka "Spurs" vienība ar katru dienu kļūs labāka. Nākamo spēli "Spurs" vasaras komanda aizvadīs otrdien pret Jūtas "Jazz".

NBA vasaras līgā lielākoties spēlē basketbolisti, kas vēlas sevi parādīt klubu vadībai un pārliecināt par savu noderību, kā arī komandu nesen papildinājuši basketbolisti.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties