28.10.2015. 07:59
Dairis Bertāns otrdien guva 17 punktus un viņa pārstāvētā «Bilbao Basket» Eirokausa spēlē ar 94:60 uzvarēja Oldenburgas «EWE Baskets», bet Anžejs Pasečņiks guva četrus punktus «Gran Canaria» uzvarā 103:76 pret «Brindisi», liecina organizatoru informācija.

• Bērziņam un Bertānam pa 22 punktiem ULEB Eiropas kausa pirmajās spēlēs 2015. g. 15. oktobris
  • Dairis Bertāns: Šobrīd iekšēji ir tukšums, emociju nav 2015. g. 22. septembris

Bertāns devās laukumā sākumsastāvā, spēlēja vairāk nekā 23 minūtes (23:15), realizēja četrus no septiņiem trīspunktniekiem, vienu no diviem divpunktu metieniem un visus trīs soda metienus.

Viņš izcīnīja arī divas atlēkušās bumbas un bija rezultatīvākais savā komandā. Mājinieku labā Robins Smulders guva 14 punktus.

A grupas turnīra tabulā «Bilbao Basket» ar uzvaru un zaudējumu, kas ir vēl trim citām komandām, ieņem trešo vietu.

Pasečņiks spēlē iesaistījās no «Gran Canaria» rezervistu sola, laukumā pavadīja vairāk nekā septiņarpus minūtes (7:34), pa grozu meta trīs reizes, divas no tām precīzi, kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Ar 20 punktu uzvarētāju komandā rezultatīvākais bija Sasu Salins, bet zaudētājiem ar 20 - Durands Skots.

Laspalmasas komanda ar divām uzvarām ir B grupas vadībā.