06.09.2014. 16:52
Latvijas jaunā daiļslidotāja Angelina Kučvaļska (15) šodien Čehijas pilsētā Ostravā izcīnīja augsto 7. vietu junioru "Grand Prix" posmā. Tas ir viņas līdzšinējās karjeras lielākais sasniegums.

Īsajā programmā mūsu sportiste ceturtdien sasniedza personīgo rekordu (48.48 punkti) un bija septītā. Izvēles programmā rīdziniece atkal uzrādīja karjeras rekordu (88.57 punkti) un ieguva astoto pozīciju. Abu programmu kopvērtējumā viņa finišēja 7. vietā, par nieka tiesu (0.33 punkti) atpaliekot no sestās pozīcijas. Šajā līmenī viņai iepriekš augstākais sasniegums bija piecpadsmitā vieta pagājušajā gadā.

Kā jau ziņots, šopavasar pasaules junioru čempionātā Angelina Kučavaļska ierindojās 19. pozīcijā, bet tikmēr mūsu Deniss Vasiļjevs izcīnīja augsto 8. vietu. Pirms dažām nedēļām Vasiļjevs ieguva 4. vietu junioru junioru "Grand Prix" posmā Francijā. Latvijas daiļslidošanas jaunās cerības nākamo "Grand Prix" posmu aizvadīs 24.-27. septembrī, kad notiks sacensības Tallinā.