01.04.2013. 23:18
Trešo vietu pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģiem pirmā posma - Šveices «Grand Prix» - sacensībās pirmdien izcīnīja Latvijas duets brāļi Lauris un Jānis Daideri.

Šo rakstu drīkst lasīt tikai no 18 gadu vecuma.

Lasīt citus rakstus Esmu pilngadīgs

Pirmajā braucienā latviešu ekipāža bija piektā ātrākā, bet otrajā braucienā Daideri bija otrie, kopsummā izcīnot trešo pozīciju, bet ceturto vietu sacensībās izcīnīja cita Latvijas ekipāža Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks

Par uzvarētāju kļuva beļģa Bena Andriasena un holandieša Bena van de Bogārta ekipāža, bet otrie bija Valentēns Žiro un Nikolass Musē no Francijas.

Beļģis Jans Hendrikss, kurš šajā sezonā startē kopā ar latvieti Elviju Mucenieku, izcīnīja 11. pozīciju.

Jāizceļ, ka nelabvēlīgu laika apstākļu dēļ kvalifikācijas braucieni tika aizvadīti vien pirmdienas rītā.

Sacensību nākamais posms notiks 19. maijā Ukrainā, bet kopumā čempionātā ieplānoti 14 posmi, no kuriem desmitais augusta vidū risināsies Latvijā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga