25.03.2016. 20:59
Latvijas U-21 izlase šovakar aizvadīja 2017. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas 1. grupas spēli pret Čehijas valstsvienību. 33. minūtē Dāvis Ikaunieks Latvijas labā guva vārtus, panākot izlīdzinājumu, bet otrā puslaika sākumā ielaistie vārti mača noslēgumā maksāja zaudējumu ar minimālu 1:2.

2017. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru mūsējie iesāka 2015. gada 15. jūnijā Liepāja ar pamatīgu neveiksmi pret Maltu - 1:2. Turpinājumā sniegums uzlabots un piecās spēlēs iekrāti pieci punkti - 0:2 pret Beļģiju, 1:1 pret Čehiju, 3:0 pret Moldovu un 3:3 pret Melnkalni.

Pret Čehiju spēlēts 8. septembrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, kad 53. minūtē komandu vadībā izvirzīja Iļja Šadčins, taču noturēt pārsvaru mūsējie nespēja un noslēgumā ielaida 85. minūtē, izspēlējot neizšķirtu 1:1.

Spēlē Čehijā pirmajā puslaikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - Čehijas izlases sastāvā 28. minūtē izcēlās Patriks Šiks, bet 33. minūtē izlīdzinājumu panāca ''Liepājas'' uzbrucējs Dāvis Ikaunieks. Diemžēl neveiksmīgs bija otrais puslaiks, un pašā tā ievadā Šiks guva otros vārtus spēlē (2:1). Atlikušajā spēles daļā vārtu guvumu vairs nebija, un mūsējie piedzīvoja zaudējumu ar 1:2.

Nākamo spēli Latvijas U-21 izlase šajā kvalifikācijas turnīrā aizvadīs tikai 2. septembrī, kad Latvijā paredzēta spēle pret Moldovu, bet 6. septembrī pie mums viesosies Melnkalnes futbolisti.

Čehija U21 - Latvija U21 2:1 (1:1)Vārti: Šiks 28' 48' - D.Ikaunieks 33'Latvija U21: Kurakins, Sorokins, Černomordijs, Koļesovs, Klimaševičs (Krušatins 82'), Litvinskis, Jurkovskis (Bērenfelds 75'), Kiriļins (Kārkliņš 70'), D.Ikaunieks, Vorobjovs, Gutkovskis