25.11.2015. 23:53
Trešdien vēlu vakarā UEFA Čempionu līgā futbolā D grupas priekšpēdējās kārtas spēlē Turīnas "Juventus" mājās ar 1:0 pieveica "Manchester Cuty", bet tikšanu izslēgšanas turnīrā nodrošinājušas abas komandas, jo "Sevilla" izbraukumā ar 2:4 piekāpās "Borussia".

"Sevilla" zaudēja jebkādas pat teorētiskas cerības iespraukties labāko divu skaitā un izslēgšanas turnīrā. To palīdzēja paveikt "Borussia", kas mājās apspēlēja spāņus ar 4:1. Jau 29. minūtē Larss Štindls atklāja rezultātu, otrā puslaika vidusdaļā ASV izlases pussargs Fabians Džonsons dubultoja vāciešu pārsvaru. Desmit minūtes vēlāk Rafaels panāca jau 3:0, lai gan kopumā bumbas kontrole abām komandām bija diezgan līdzīga.

Komandas daudz uzbruka, daudz sita vārtu virzienā, un 82. minūtē beidzot paveicās arī seviļiešiem. Pēc Fernando Lorentes piespēles Vitolo atguva vienus vārtus, taču gandrīz uzreiz Štindls izcēlās atkārtoti. Šoreiz pussargs no metriem divdesmit ar sitienu apakšējā stūrī panāca 4:1. Vēl vienus mierinājuma vārtus "Sevilla" guva pašā mača izskaņā, kad Evers Banega bija precīzs 11 metru soda sitienā, bet "Borussia" svinēja uzvaru ar 4:2.

Šī bija "Borussia" pirmā uzvara Čempionu līgā un komanda atstāja pēdējo vietu tabulā, paceļoties uz trešo, taču pēdējā kārtā to teorētiski vēl var zaudēt.

Pēdējā kārtā vāciešiem būs jāspēlē Mančestrā pret vietējo "City", kas šodien viesos ar 0:1 atzina Turīnas "Juventus" pārākumu. Vairāk ar bumbu bija viesi no Anglijas, kas arī biežāk tika pie standartsituācijām un biežāk veidoja bīstamus uzbrukumus, tomēr pašu galveno uzdevumu paveikt nespēja - bumba vārtos nelidoja ne reizi.

"Juventus" vienīgos vārtus guva brīdi pēc bīstama "City" uzbrukuma, kad 18. minūtē pēc Aleksa Sandro piespēles Mario Mandžukičs pārspēja Džo Hārtu. Tie bija horvātu uzbrucēja otrie vārti grupu turnīrā un interesanti, ka abi gūti tiesi pret mančestriešiem. Spēles izskaņā "City" centās par visām varītēm izlīdzināt rezultātu, tomēr nesekmīgi sita gan Turē, gan Stērlings, un rezultātu mainīt tā arī neizdevās.

"Juventus" savā laukumā nav zaudējusi jau 16 spēles.