07.10.2017. 19:57

Rīgas „Dinamo” pāridarītāja Podoļskas „Vitjaz” savā laukumā uzņēma Čerepovecas „Severstal”. Maskavas apgabala komandai bija trīs uzvarēto spēļu sērija mājas arēnā, taču izcīnīt ceturto panākumu Valērija Belova padotajiem neizdevās un „Vitjaz” piedzīvoja zaudējumu papildlaikā ar 1:2. Viesi pirmie izvirzījās vadībā – precīzs bija Sergejs Monahovs – 0:1. Pēc minūtes Aleksandrs Kulagins panāca izlīdzinājumu – 1:1, bet papildlaika pirmajā minūtē Aleksandrs Jevsejenkovs atnesa „Severstal” pirmo uzvaru pēc trīs zaudējumiem pēc kārtas – 1:2. Abām komandām ir vienāds punktu skaits, „Vitjaz” ieņem pēdējo „play-off” vietu, „Severstal” – devīto pozīciju.

Maskavas derbijā CSKA apspēlēja „Spartak” ar 3:1, abu komandu 211. savstārpējo spēli klātienē vēroja 3762 skatītāji. CSKA guva vienus vārtus katrā trešdaļā, bet līdz pat pēdējām minūtēm saglabājās minimāls nominālo mājinieki pārsvars – 2:1, 11 sekundes līdz pamatlaika beigām Sergejs Andronovs iemeta ripu tukšos vārtos. CSKA piektais panākums pēc kārtas un otrā vieta Rietumos, bet „Spartak” piedzīvoja otro zaudējumu oktobrī un 11. vieta konferencē ar 20 punktiem 18. spēlēs.

Pašlaik Bratislavā notiek cīņa starp vietējo „Slovan” un Rīgas „Dinamo”. Notikumiem šajā spēlē varat sekot Sportacentrs.com piedāvātajā teksta translācijā.

Izmantotie avoti:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa