26.12.2013. 13:00
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas CSKA maiņas ceļā ieguvis Vladivostokas "Admiral" uzbrucēju Enveru Ļisinu. Pretējā virzienā dosies uzbrucējs Iļja Zubovs un aizsargs Mihails Naumenkovs.

KHL Rietumu konferences ceturtais spēcīgākais klubs Maskavas CSKA savas rindas papildinājis ar KHL debitanta Vladivostokas "Admiral" kapteini un trešo rezultatīvāko hokejistu Enveru Ļisinu. 28 spēlēs šosezon Ļisins ir guvis 18 (7+11) punktus un nopelnījis pozitīvu koeficienu +7.

Tāpat 27 gadus vecais uzbrucējs ir bijis izsaukts uz Krievijas izlasi, piedaloties Eirotūres otrajā posmā "Karjala Cup" un gūstot trīs (2+1) punktus divās spēlēs.

Apmaiņā pret Ļisinu CSKA šķīrās no 26 gadus vecā uzbrucēja Iļjas Zubova (25 spēlēs 3+9), kā arī no aizsarga Mihaila Naumenkova (23 spēlēs 1+1).

CSKA rīt uzsāks dalību tradicionālajā Špenglera kausa izcīņā, kur spēlēs vienā grupā ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ženēvas "Servette" un Ročesteras "Americans". Ļisins nav iekļauts Maskavas kluba pieteikumā dalībai turnīrā.

Izmantotie resursi:Профессиональный Хоккейный Клуб ЦСКАKHL.RU - официальный сайт : Континентальная...Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties