16.05.2013. 19:44

Ceturtdien, 16. maijā, Kauņā, Kazaņā un Maskavā notiek VTB līgas ceturtdaļfinālu spēles. Divdesmitkārtējie Krievijas čempioni CSKA spēles vidusdaļā ieguva lielu pārsvaru pret Samaras "Krasnije Kriļja", savukārt Krasnodaras "Lokomotiv-Kubaņ" izbraukumā otro reizi pēc kārtas apspēlēja Kazaņas "Unics".

Maskavas armijnieki nedēļas nogalē sacentās Eirolīgas “Četru Finālā” Londonā, otro gadu pēc kārtas zaudējot nākamajiem čempioniem Pirejas “Olympiacos”. Lai gan spēlē par trešo vietu CSKA, pateicoties Ārona Džeksona soda metieniem, pārspēja Karaļa kausa ieguvējus “FC Barcelona Regal”, par veiksmīgu startu nevarēja būt ne runas.

Maskaviešu sezonu uzlabot var tikai deviņu uzvaru sērija VTB līgā. Ceturdien Ettores Messinas vīri spēra pirmo soli, pēc 44:21 izrāviena spēles vidusdaļā apspēlējot FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa ieguvējus Samaras “Krasnije Kriļja”. Ceturtās ceturtdaļas sākumā mājinieku pārsvars sasniedza 27 punktus – 66:39 un jautājums par pirmās spēles uzvarētāju bija atrisināts.

CSKA: Kauns 16 (7ab), Voroncevičs 15 (8ab, 4rp), Teodosič 11, Krstič 10 (10ab), Hrjapa 8 (4ab, 4rp).Krasnije Kriļja: Smith 10, Puškovs 8, Thomas 7, Vasiļjevs 6, D. Kulagins 4, Koļesņikovs 4.

Trešdien kubaņieši noķēra Tatarstānas klubu agresīvas aizsardzības slazdos, cīņas gaitā iegūstot 22 punktu pārsvaru. Ceturtdien “Unics” izrādīja niknāku pretestību, taču otrajā puslaikā spēli no jauna kontrolēja Jevgeņija Pašutina vīri. Lai gan Krasnodaras centrs Alekss Maričs laukumā pavadīja tikai septiņas minūtes, galotnē liels bija “Lokomotiv-Kubaņ” mazo spēlētāju Kalatesa un Kalnieša ieguldījums. Pirmais iemeta svarīgu tālmetienu un perimetrā ar piespēli pacienāja Grigorjevu, izjaucot Kazaņas pakaļdzīšanos. Ja ceturtās ceturtdaļas “Unics” samazināja starpību līdz sešiem punktiem (61:67), izskaņā viesi atrāvienu dubultoja.

Trešā spēle sērijā līdz trīs uzvarām notiks Krasnodarā. “Lokomotiv-Kubaņ” nepieciešams viens panākums, lai iekļūtu pusfinālā, kur būs jācīnās pret Kauņas “Žalgira” un Ņižņijnovgorodas dueļa veiksminiekiem.

Unics: Lyday 14, Vougioukas 10, Eidson 9, Chatman 9, Sergejevs 8.Lokomotiv-Kubaņ: Zubkovs 16 (5pp), Hendrix 15 (8ab), Calathes 11 (4ab, 3rp), Kalnietis 10 (6ab, 4rp), Brown 8, Ļihodejs 7.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ