03.03.2012. 18:33

Pie pirmās uzvaras KHL play-off 1.kārtas sērijā pret Sanktpēterburgas SKA sestdien tikuši Maskavas CSKA hokejisti – 3:2 papildlaikā. Par uzvaras vārtu autoru mača 66.minūtē kļuva Deniss Paršins, viņam arī rezultatīva piespēle komandas otro vārtu guvumā. Tikmēr 3:0 sērijā panākuši Oļega Znaroka trenētie Maskavas Dinamo hokejisti.

Pirmās divas spēles Sanktpēterburgā noslēdzās ar ļoti pārliecinošām SKA uzvarām – 4:1 un 7:1. Arī sestdien Maskavā jau 14.minūtē tablo vēstīja 2:0 viesu labā. Līdz 1.perioda beigām CSKA tomēr vienu ripu atguva un atpūtā devās ar 1:2. Spēles vidū Niklass Pēršons vairākumā rezultātu izlīdzināja un atlikušajā pamatlaikā tas vairs nemainījās. Papildlaikā arī šoreiz pietika ar dažām minūtēm, lai noskaidrotu uzvarētāju. Tādējādi šajā sērijā rezultāts kļuvis 2:1 SKA labā, svētdien Maskavā notiks sērijas 4.spēle.

Baltkrievijas pilsētā Bobruiskā Minskas Dinamo ar 1:4 kapitulēja Maskavas Dinamo, nonākot zaudētājos sērijā ar 0:3. Divus vārtus uzvarētājiem guva Mihails Aņisins, bet Konstantīnam Gorovikovam vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Čerepovecas Severstaļ izcīnīja pirmo uzvaru sērijā pret Mitišču Atlant, sestdien savā laukumā triumfējot pagarinājumā - 2:1. Uzvaras vārtus 69.minūtē guva Ondržejs Ņemecs, šī kļuva par pagaidām ilgāko spēli Gagarina kausa izcīņā šogad.