13.12.2017. 00:24

Pēdējā vietā esošā „Crystal Palace” savā laukumā uzņēma „Watford”. Uzvaras gadījumā Londonas komanda varēja pamest izkrišanas zonu, un brīnumainā kārtā iecerēto izdevās piepildīt. Spēles sākums gan neliecināja ne par ko labu - jau trešajā minūtē aizsargs Darils Janmāts pieslēdzās uzbrukumam un lieliski nospēlēja ar galvu soda laukumā, ieraidot bumbu vārtos – 0:1. Šīs rezultāts saglabājās ilgi, tomēr mača beigās viss mainījās – 89. minūtē Bakarijs Sako bija pirms pie vārtsarga atsistās bumbas – 1:1, bet kompensācijas laikā Džeimss Makarturs izmantoja partnera piespēli gar vārtiem un panāca 2:1. Tagad „Crystal Palace” ieņem 17. pozīciju, bet viss var mainīties, kad savus mačus aizvadīs tuvākie konkurenti.

„Burnley” ar 1:0 apspēlēja „Stoke”. Arī šajā cīņā spēles liktenis tika izšķirts pašās beigās – 89. minūtē Skots Erfilds labi apstrādāja bumbu un piespēlēja Ešlijam Barnsam, kura šāviens izrādījās neņemams vārtsargam.

Savukārt „Chelsea” izbraukumā apspēlēja „Huddersfield” ar 3:1, saglabājot trešo vietu turnīra tabulā. Tjemuē Bakajoko, Vilians un Pedro Rodrigess panāca 3:0 Londonas komandas labā, bet jau kompensācijas laikā Lorans Depoitre guva prestiža vārtus – 3:1.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa