02.04.2014. 23:00
Ar zaudējumu ULEB Eiropas kausa izcīņas pusfinālsēriju šodien sāka viena no turnīra favorītēm Kazaņas ''Unics'', kas izbraukumā Belgradā gandrīz 23 tūkstošu skatītāju klātbūtnē ar 11 punktu starpību atzina ''Crvena Zvezda'' pārākumu (52:63). Finālā iekļūs tā komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā, bet atbildes mačs risināsies 9. aprīlī Kazaņā.

Izšķirošo triecienu Serbijas otrā spēcīgākā komanda Krievijas klubam raidīja ceturtajā ceturtdaļā. Pēc 30 minūšu līdzīgas cīņas ''Unics'' uzbrukums pēdējās desmit minūtēs pilnībā noslāpa - Andrea Trinkjēri padotie ceturtajā ceturksnī spēja gūt tikai četrus punktus, ļaujot ''Crvena Zvezda'' pirmajā kaujā izcīnīt 11 punktu handikapu pirms atbildes spēles Kazaņā - 63:52 (15:18, 20:15, 15:15, 13:4).

''Unics'' metienus no spēles realizēja ar sev netipiski vāju procentu (2p. - 40,5%, 3p. - 18,2%) un aizvadīja savu mazrezultatīvāko spēli šosezon. Belgradas vīri uzvarēja cīņu par bumbām (43 pret 31) un apturēja teju visus ''Unics'' vadošos spēlētājus.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija slovēņu aizsargs Jaka Blažičs (15), bet desmit punkti un 11 atlēkušās bumbas serbu uzbrucējam Tadjam Dragičevičam. ''Unics'' rindās vienīgais spēlētājs, kurš guva vairāk par septiņiem punktiem, bija amerikāņu aizsargs Endrjū Gaudlaks (17).