01.12.2017. 14:15

Dalasas komandai, pēc tam kā diskvalifikācijas dēļ mačos piedalīties nevarēja komandas līderis, pussargs Ezekils Eliots, diez ko labi neklājās un vienība, rādot absolūti bezzobainu spēli uzbrukumā, zaudēja trīs cīņas pēc kārtas. Tālāk tas, ja vien "Cowboys" vēlējās saglabāt savas cerības uz izslēgšanas mačiem, tā turpināties nevarēja.

Pirmie abu komandu uzbrukumi bija ļoti samocīti un beidzās pēc trim mēģinājumiem veikt pirmos 10 jardus. Tiesa, mājniekiem izdevās mača iniciatīvvas kausus nosvērt uz savu pusi pēc vairākām neveiksmīgām vašingtoniešu spēles epizodēm, vienā no kurām arī tika pārtverta Kirka Kazinsa raidīta piespēle.

"Cowboys" guva piezemējumu pēc Džeisona Vitena notvertās piespēles, bet Dens Beilijs rezultāta starpību otrajā ceturtdaļā palielināja līdz desmit punktiem. Šajā brīdī gan Dalasas komandas līdzjutējiem nācās piedzīvot uztraukumu, jo pēc Džoša Hārvija-Klemonsa izpildītā spēka paņēmiena, savainojumu guva Daks Preskots un bija aizdomas arī par rokas lūzumu. Saspēles vadītājam nācās doties uz medicīnisko apskati, bet viņa vietu jau bija gatavs ieņemt komandas otrais numurs Kūpers Rašs, taču tas nebija nepieciešams, jo Niks Svišers ieskaites zonā atgrieza vašingtoniešu spērienu, kas ļāva Prestkotam pārliecināties, ka ar roku viss ir kārtībā un viņš drīkst turpināt maču.

Puslaika izskaņā gan Kazinss ar piespēli atrada Raienu Grantu, kas ļāva "Redskins" komandai atspēlēt septiņus punktus, taču kopumā, Dalasas vienības pārsvars bija izaudzis diezgan ievērojami.

Trešā ceturtdaļa izmaiņas rezultātā nenesa, taču noslēdzošajā mača nogrieznī varēja vērot četrus piezemējumus, trīs no kuriem bija mājnieku izpildījumā Dezs Braiens, Alfreds Moriss un Rods Smits katrs pa reizei šķērsoja ieskaites zonas līniju uz ko Vašingtona spēja atbildēt tikai ar Džoša Doktsona piezemējumu pēc Kazinsa piespēles.

Kopumā jāsaka, ka Vašingtona šo maču aizvadīja ļoti viduvēji, kas bija lieliska dāvana mājniekiem, jo Kazinsa divas pārtvertās piespēles un vēl divas zaudētās bumbas (Kazinss un Džeimisons Krauders) pret Dalasas nulle kļūdām bija pārāk vājš rezultāts.

Interesanti, ka Preskots spēli noslēdza ar gūtiem 102 jardiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Alfreds Moriss tika pie 127 jardiem, nesot bumbu.

Izmantotie resursi:https://www.nfl.com/Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Kandavas 17, Daugavpils, LV-5401
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties