18.01.2017. 04:37

Kriss Pols traumu guva iepriekšējā spēlē pret "Thunder", kad viņam nācās doties uz ģērbtuvēm otrajā ceturtdaļā. "Clippers" uzvarēja spēlē, bet zaudējums izrādījās daudz pamatīgāks. Polam rentgena pārbaudēs kaula lūzums plaukstā netika konstatēts, taču viņam tika atklāta plīsusi muskuļu saite.

Šāda pati trauma, tikai otras rokas īkšķim Polam jau bija 2012. gada vasarā, un toreiz viņš ilgāku laika periodu spēlēja ar īpašu saiti uz rokas. Arī šoreiz viņam būs nepieciešama operācija, un "Clippers" norādījusi, ka atlabšana no tās prasīs 6-8 nedēļas.

Tas nozīmē, ka Polam nāksies izlaist Visu zvaigžņu spēli, bet "Clippers" noteikti vairāk satrauc sekas, ko šis savainojums atstās uz komandas vietu Rietumu konferencē. Ar 29 uzvarām 43 spēlēs "Clippers" šobrīd ieņem ceturto vietu konferencē, taču septītajā vietā esošā "Thunder" atpaliek tikai par četrām uzvarām. Izkrišana no labāko četrinieka "Clippers" nozīmētu mājas spēļu priekšrocību zaudēšanu izslēgšanas spēlēs, kā arī risku jau pirmajā kārtā saskrieties ar "Warriors" vai "Spurs".

"Clippers" šobrīd jāiztiek arī bez Bleika Grifina, kurš izlaidis pēdējās 13 spēles. Spēlējot bez Pola un Grifina, "Clippers" šosezon uzvarējusi tikai trīs no 12 spēlēm.

Pols, kurš ir deviņkārtējs Zvaigžņu spēles dalībnieks, šosezon vidēji spēlē guvis 17.7 punktus un veicis 9.8 rezultatīvas piespēles, kā arī ir labākais līgā pārtverto bumbu ziņā. Vidēji spēlē 31 gadu vecais aizsargs pretiniekiem atņēmis 2.25 bumbas. Pols šosezon arī ieņem sesto vietu līgā efektivitātes koeficientā.

Izmantotie resursi:Chris Paul of Los Angeles Clippers to have...2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties