13.11.2014. 10:09
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas "Clippers" uzbrucējam Bleikam Grifinam izvirzītas apsūdzības par konfliktu kādā Lasvegasas naktsklubā. Basketbolistam var pat tikt piespriests cietumsods pusgada apmērā.

25 gadus vecais Losandželosas "Clippers" uzbrucējs Bleiks Grifins 19. oktobrī kopā ar komandas biedriem kādu naktsklubu Lasvegasā. Tur vienam no "Clippers" līderiem Grifinam radās konflikts ar citu atpūtas vietas apmeklētāju.

Liecības vēsta, ka Grifinam nepatika fotokameru zibspuldzes, tāpēc viņš kādam kluba apmeklētājam izrāvis no rokām mobilo tālruni. Šim pašam apmeklētājam Grifins vēlāk esot saspiedis roku un plecu un/vai iesitis viņam pa seju, vēsta ESPN.

Maksimālais iespējamais sods, ko Grifinam var piespriest, ir pusgads cietumā un/vai 1000 ASV dolāru (800 eiro) soda nauda. Lietas izskatīšana notiks 8. decembrī.

"Clippers" galvenais treneris Doks Riverss iepriekš bija izteicies, ka pilnībā uzticas Grifinam. "Mēs noskaidrosim visus apstākļus un tiksim tam pāri," sacīja Riverss. Klubā kopā ar Grifinu bija Deandrē Džordans un Kriss Pols, taču viņi minētajā incidentā nepiedalījās.

Šajā sezonā Grifins vidēji septiņos mačos ir izcēlies ar 24,3 punktiem un 6,9 atlēkušajām bumbām. Uzbrucējs ir komandas labākais punktu guvējs.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader In SportsVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties