23.05.2014. 22:45

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

80 gadus vecajam Stērlingam «Clippers» komanda pieder 33 gadus, bet krustugunīs viņš nonāca pirms nepilna mēneša, kad dzeltenās preses portāls TMZ publicēja audio ierakstu ar Stērlingu un viņa draudzeni, kurā «Clippers» īpašnieks paudis neapmierinātību ar viņas melnādaino draugu vēlmi nākt skatīties šī Losandželosas kluba spēles. Publicētais ieraksts izraisīja milzu ažiotāžu, bet pēcāk audio ierakstā dzirdētais vīrietis tiešām tika atpazīts kā Stērlings.

Saceltās ažiotāžas iespaidā NBA komisārs Adams Silvers Stērlingam maija sākumā piesprieda mūža diskvalifikāciju un vēlāk pavēstīja, ka centīsies panākt, lai Stērlings pārdod «Clippers» komandu. Tāpat viņš sodīts ar 2,5 miljonu dolāru (1,8 miljonu eiro) naudas sodu, kas tiks ziedots organizācijām, kas cīnās pret diskrimināciju un neiecietību pret cilvēkiem.

Nu Stērlings devis atļauju sievai Šelijai klubu pārdot, lai gan pats pirms tam ieņēma kareivīgu pozīciju. Vēl nav zināms, cik liela daļa no komandas tiks pārdota, taču neoficiāli avoti vēsta, ka NBA vadība darījumu apstiprinās tikai tādā gadījumā, ja klubs tiks pārdots pilnībā.

Ja Stērlings nepiekristu pārdot Losandželosas vienību, par tā atņemšanu viņam vēlāk lemtu pārējo 29 NBA klubu īpašnieki - tādā gadījumā par to būtu jānobalso vismaz trim ceturtdaļām komandu saimnieku.A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties