01.08.2014. 20:30
Anglijas Premjerlīgas čempione "Manchester City" plāno izmantot sev pietuvināto "New York City" klubu Ziemeļamerikā, lai tur attīstītu savus jaunos talantus, kas vēl nav gatavi startēt pieaugušo komandā.

"New York City" futbola klubs gatavojas debijai MLS, tā notiks nākamā gada pavasarī. Klubs, kas pieder "Manchester City" īpašniekiem, jau parakstījis līgumu ar Davidu Vilju un Frenku Lampardu. Izskatās, ka Anglijas izlases veterāns nebūs vienīgais spēlētājs, kurš varētu pievienoties Ņujorkas vienībai no Anglijas.

"Mums ir vairāki spoži talanti. Mēs varētu viņiem lūgt braukt uz Ņujorku pirms spēlēšanas Mančestrā," sacīja kluba izpilddirektors Ferans Soriano. "Šī būs komanda, kas Ņujorkā spēlēs skaistu futbolu. Tā nebūs Mančestras komanda Ņujorkā, tā būs šejienes komanda."

Bez jau diviem pieminētajiem veterāniem "New York City" rīcībā šobrīd ir vēl tikai trīs spēlētāji, kas pagaidām ir izīrēti citu valstu čempionātu komandām, lai uzturētu sevi formā un sagatavotos sezonai. Nākamā MLS sezona sāksies 2015. gada martā.

Izmantotie resursi:BBCPārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties