30.01.2014. 00:32
Anglijas Premjerlīgas 23.kārtas spēlē "Manchester City" ar 5:1 sagrāva "Tottenham", turnīra tabulā līdz ar to par punktu apsteidzot Londonas "Arsenal", kas šajā kārtā zaudēja punktus izbraukumā pret "Southampton" (2:2). Klupiens arī vēl vienam titula pretendentam – Londonas "Chelsea", kas savā laukumā nespēja uzlauzt "West Ham United" aizsardzību (0:0).

28.janvāra spēlē tā brīža līdervienība Londonas "Arsenal" zaudēja vērtīgus punktus cīņā par Premjerlīgas čempiona titulu, izbraukumā cīnoties neizšķirti ar "Southampton" (2:2). "Arsenal" tuvākajiem konkurentiem "Manchester City" un Londonas "Chelsea" šis rezultāts pavēra iespējas šajā kārtā mainīt situāciju labāko trijniekā, tomēr tikai viena no abām komandām izpildīja uzdevumu tikt pie uzvaras.

Lai gan šķietami grūtāka misija bija "Manchester City", tieši šis titula pretendents savu uzdevumu izpildīja teicami, izbraukuma mačā ar 5:1 sakaujot "Tottenham". Pēc pirmā puslaika rezultāts bija tikai 1:0 viesu labā (precīzs bija Agvero), bet otrā puslaika pirmajās minūtēs Jaja Turē un Edins Džeko palielināja Mančestras kluba vadību līdz 3:0. Turē vārtus guva, realizējot 11 metru soda sitienu, ko nopelnīja Džeko. Bosnieti ar noteikumu pārkāpumu sarkanās kartītes vērtībā apturēja Denijs Rouzs.

Vienus vārtus laukuma saimnieki prata atgūt, tomēr uz to Manuela Pelegrīni vadītā komanda atbildēja ar vēl diviem precīziem sitieniem, neatstājot "Tottenham" nekādas cerības uz izglābšanos un pietuvošanos ceturtajā vietā esošajam "Liverpool".

Tikmēr "Chelsea" uzdevums varēja likties vieglāks – savā laukumā bija jāuzņem ar "West Ham United", kas turnīra tabulā ieņēma trešo vietu no beigām. "Chelsea" izdarīja 25 sitienus, no tiem deviņus vārtu rāmī, tomēr "West Ham" izturēja laukuma saimnieku spiedienu un nopelnīja vērtīgu punktu cīņā par vietas saglabāšanu Premjerlīgā.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
28.01. 21:45 Man United - Cardiff 2:0 (1:0) van Pērsijs 6' Jangs 59'
28.01. 21:45 Southampton - Arsenal 2:2 (1:0) Fonte 21' Lalana 54' - Žirū 48' Kasorla 52'
28.01. 21:45 Norwich - Newcastle 0:0
28.01. 21:45 Swansea - Fulham 2:0 (0:0) Šelvijs 61' Čiko 76'
28.01. 22:00 Crystal Palace - Hull 1:0 (1:0) Pančons 16'
28.01. 22:00 Liverpool - Everton 4:0 (3:0) Džerārds 21' Staridžs 33'35' Svaress 50'
29.01. 21:45 Aston Villa - West Brom 4:3 (3:3) Veimans 12' Bakuna 24' Delfs 37' Benteke 64' (11m) - Brants 4' Delfs 9' (s.v.) Mulumbu 43'
29.01. 21:45 Sunderland - Stoke 1:0 (1:0) Džonsons 17'
29.01. 21:45 Chelsea - West Ham 0:0
29.01. 21:45 Tottenham - Man City 1:5 (0:1) Kapue 59' - Agvero 15' Turē 51' (11m) Džeko 53' Jovetičs 78' Kompanī 89'