22.09.2013. 23:22

Šajā mačā mājinieki pilnībā dominēja un jau pēc 50 spēlētām minūtēm atradās vadībā ar rezultātu 4:0. Divus vārtus bija guvis Serhio Agvero, bet pa reizei precīzi sita Jaja Turē un Samirs Nasrī.

Savukārt «United» goda vārtus guva vien 87.minūtē, kad pēc soda sitiena atzīmējās Veins Rūnijs.

Šajā mačā «United» komandai traumas dēļ nevarēja palīdzēt viens no līderiem Robins van Pērsijs.

Šī ir jau otrā tik graujošā «City» uzvara pāris gadu laikā, jo 2011.gada oktobrī viņi pretinieku laukumā sagrāva «United» ar 6:1.

Premjerlīgas kopvērtējumā līderes pēc piecām kārtām ir Londonas «Arsenal» un Totenhemas «Hotspur» komandas, kas izcīnījušas pa 12 punktiem, bet tām ar desmit punktiem seko Mančestras «City», Londonas «Chelsea» un pēdējās divas spēles neveiksmīgi aizvadījušā «Liverpool».

Citos svētdienas mačos «Arsenal» ar 3:1 (2:1) uzveica Stokas «City», bet «Hotspur» ar 1:0 (0:0) pārspēja Kārdifas «City».

Tikmēr Anglijas čempione Mančestras «United», kurai bijis ļoti smags sezonas sākuma kalendārs, ar septiņiem punktiem pašlaik atrodas vien astotajā pozīcijā.