05.11.2013. 20:14
Otrdien, 5. novembrī, Nordea Basketbola līgā notiek divas spēles. "Vega 1/Liepāja" basketbolistes pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, izbraukumā pārspējot turnīra debitantes "Kolibri Pepsi/47. vidusskola".

Liepājnieces sezonu sāka 13. oktobrī ar pārliecinošu uzvaru pret “Tallinas Universitāti” (74:53), taču sešas dienas vēlāk palika bez Ahileja cīpslu pārrāvušās pamata saspēles vadītājas Janīnas Ņikitinas. Tas rezultējās zaudējumos pret Latvijas čempionāta finālistēm “TTT Rīga” (58:86) un SK “Cēsis” (49:71).

Mājinieču sastāvu otrdien pastiprināja kapteine Paula Lūķe. Viņas uzmundrinājumi apvienojumā ar Kitijas Štolces un Artas Frīdenbergas rezultatīvo spēli – katrai pa sešiem punktiem pirmajā ceturtdaļā – ļāva pirmo desmitminūti noslēgt neizšķirti (17:17). Nākamajā ceturtdaļā Liepājas komanda izrāvās vadībā, taču atrāviens nebija liels un pirms pēdējām desmit minūtēm pārsvars sasniedza tikai astoņus punktus – 43:51. Galotnē pārliecinošāk nospēlēja pieredzējušās liepājnieces.

Kolibri Pepsi/47. vidusskola – Vega 1/Liepāja 51:67 (17:17, 16:24, 10:10, 8:16)Kolibri: Markāne 17 (2p 0/1, 3p 5/8, 1p 2/2), Štolce 14 (2p 5/7, 1p 4/7; 5ab, 4rp, 5ip, 2bm), Lūķe 8 (7ab), Frīdenberga 8 (5ab), Kalniņa 4, Buša (5ab, 4rp, 5pp, 5ip, 2bm), Sakoviča, Ramata, Segliņa; Beča, Reišule.Liepāja: Cirša 18 (2p 7/13, 3p 0/2, 1p 4/6; 8ab, 2rp, 4ip), Strausa 15 (4ab), Kruga 10, Stelfox 9 (9ab, 5pp, 4pb), Misus 9 (8ab, 5ip, 2pb), Pelše 4 (7ab), Lībeka 2, Šēna, Būmeistare, Kazāka.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]