13.12.2012. 23:16

Šodien pēc garāka pārtraukuma, kas bija saistīts ar izlases startu pasaules čempionātā florbolā Šveicē, atsākās spēles Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā. "RTU/Inspecta" viesos ar 10:6 apspēlēja "Ķekavas Bulldogus", uzvarētāju labā 6 (2+4) punktus guva Atis Blinds.

Rīdzinieki ātri vien un ļoti labi iejutās Ķekavas sporta namā, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 4:0. Otrā perioda sākumā pirmos vārtus "Ķekavas Bulldogu" labā guva Henrijs Uzraugs (1:4), spēle izlīdzinājās un otrā trešdaļas rezultāts bija neizšķirts – 4:4. Kopumā vadībā ar 8:4 atradās viesi. Arī pēdējais periods noslēdzās neizšķirti (2:2), bet pirmās trešdaļas laikā iegūtais četru vārtu handikaps uzvaru ar 10:6 ļāva svinēt rīdziniekiem

Uzvarētāju rindās gluži vai neapturams bija Atis Blinds, kura kontā 6 (2+4) punkti. Labākā spēlētāja gods triju vārtu autoram Jānim Levanoviča, "hat-trick" arī Kristiana Lisovska kontā. Ķekaviešu sastāvā par labāko spēlētāju tika atzīts vārtsargs Atis Upenieks, kurš atvairīja 29 no 39 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākie bija Henrijs Uzraugs ar 4 (3+1) un Oskars Eglītis ar 3 (2+1) punktiem. "RTU/Inspecta" pēc šī panākuma turnīra tabulā pakāpās uz 3.vietu.

Izmantotie resursi:floorball.lv

Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana