19.03.2014. 21:46

Jau spēles pirmajās 20 minūtēs «Kurbads» guva četrus vārtus, ieliekot spēcīgus pamatus uzvarai. 4. minūtē rezultātu atklāja Toms Bluks, trešdaļas vidū izcēlās Renārs Undelis un Nikolajs Jerofejevs, bet 35 sekundes līdz perioda beigām Toms Hartmanis ceturto reizi raidīja ripu viesu vārtos.

Jāpiebilst, ka pēc trešo vārtu zaudējuma «Rīga/Prizma» vārtos Henriju Anču nomainīja Maksims Rešetņikovs.

Otrās trešdaļas 6. minūtē Jurijs Kļujevskis panāca jau 5:0 «Kurbada» labā, bet nepilnas četras minūtes līdz perioda beigām Renārs Valters guva sestos vārtus.

Pēdējās trešdaļas pirmajā pusē Kļujevskis un Hartmanis guva vēl divus vārtus mājinieku labā, bet atlikušajā laikā tika gūti vēl četri vārti. Mājinieku rindās izcēlās Jerofejevs un Ronalds Cinks, bet rīdziniekiem precīzi bija Aleksandrs Macijevskis un Krists Apsītis.

Finālsērijas otrā spēle ceturtdien notiks turpat, Vidzemes ledus hallē, bet trešais un ceturtais mačs risināsies sestdien un svētdien «Volvo SC» ledus hallē Rīgā

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029